نسخه الکتریکی پژو ۲۰۸ به زودی تولید خواهد شد، اما ممکن است دقیق‌ترین افراد نیز تفاوت‌های آن را با نسخه استاندارد (بنزینی) تشخیص ندهند. انتظار می‌رود که نسخه‌ی تمام برقی خودروی محبوب پژو ۲۰۸ تا سال ۲۰۱۹ راهی بازار شود؛ البته جزئیات بیش‌تر در آینده منتشر خواهد شد. فعلا اظهارات مدیران پژو نشان می‌دهد کهخودروی برقی پژو ۲۰۸، کاملا شبیه نسخه معمولی است.

خودروی الکتریکی جدید فرانسوی‌ها بر اساس پلت‌فرم e-CMP ساخته‌ خواهد شد؛ این پلت‌فرم در حقیقت نسخه برقی از پلت‌فرم مدولار مشترک (CMP) تحت توسعه گروه خودروسازی پژو سیتروئن (PSA) و دانگ‌فنگ (Dongfeng) چین است. چنین پلت‌فرمی امکان تولید مدل‌های مختلف همراه با گزینه‌های متنوع را برای قدرت سیستم محرکه فراهم می‌کند.

رویکرد مشابهی برای طراحی فضای داخلی و خارجی خودروی برقی پژو ۲۰۸ در نظر گرفته شده است؛ جزئیات بسیار کم باعث می‌شود تا نتوان آن را به سادگی از نسخه احتراق داخلی پژو ۲۰۸ تشخیص داد. از جمله این تغییرات می‌توان به جلوپنجره مشبک مسطح اشاره کرد که مانند سایر خودروهای الکتریکی مدرن طراحی شده است. همچنین منوهای جدیدی مخصوص خودروهای برقی در سیستم اطلاعاتی و سرگرمی خودروی الکتریکی پژو ۲۰۸ گنجانده شده است.